Home » turkce porno » Baldız ile Başbaşa Kalmamalıydık- Seks Hikayesi

Baldız ile Başbaşa Kalmamalıydık- Seks Hikayesi

 Seks Hikayesi Eşimin çok hoş ve tatlı bir kız kardeşi vardı. İsmi Burcu olan baldızım aşırı kafa dengi bir kadındı ve onunla eşim ben olarak takılmayı çok severdik. Genellikle hafta sonlarını beraber geçirirdik ve sürekli olarak beraber hareket ederdik. Yani şehir dışına çıktığımızda ve tatile gideceğimiz zamanlarda Burcu’yu da yanımızda götürürdük. Bu arada benim gençlik zamanlarından gelen sexs hikayesi okuma alışkanlığım devam ediyordu ve o gece de bir baldız ile damadın birlikteliğini ele alan bir hikaye okumuştum. Bu hikaye aklıma öyle bir kazındı ki bir an Burcu ile kendimi tam da bu hikayenin ortasında düşündüm. İşte tam olarak şehvetli bir durum ortaya çıkıyor ve sonuçlar da bir hayli korkunç oluyordu. Neyse böyle bir şeyi aklıma getirmek bile eşimi aldatmam anlamına geliyordu ve bunu kesinlikle yapmam diye düşünüyordum.

Aile İçi Seks Hikayesi

Eşim hemşire olduğundan dolayı, sürekli olarak nöbete kalıyordu ve ben de onun nöbette olduğu gecelerde tek başıma takılıyordum evde film falan izliyordum. Aramız o kadar iyiydi ki inanın eşimle aramızdan su bile sızmıyordu. Kardeşini de çok sevdiğimi bildiğinden dolayı, onunla birlikte vakit geçirmemizden falan da bir sıkıntı duymuyordu bu arada. Burcu halen bekar olduğundan dolayı gerçekten bana çok azgın bir kadın gibi geliyordu. İçindeki ateşi görüyordum fakat bunu gerçekten dışarı yansıtmamayı çok iyi başarıyordu. Bir gün yine eşim nöbette iken ben oturdum ve film falan izlemeye başladım.

Canım sıkıldı ve dışarıya çıkayım dedim. Ondan sonra dışarıda güzel bir bara oturdum iki bira içip eve tekrar döndüm. Tam da bu sırada Burcu bana mesaj yazmış. Ne yapıyorsun aslan eniştem diye.
Ben de açık açık ablan nöbette öyle olunca biraz sıkıldım evde ve dışarı bira içmeye çıktım dedim. O da benim de canım sıkıldı bir şeyler yapalım diyecektim dedi. Meğerse onun da canı dışarıda bira içmek istiyormuş. Oturduğum barın konumunu gönderdim ve taksiye atladı geldi. 15 dakika falan sonra yanımdaydı ve oturup biraz laflamaya başladık. Yalnızlık artık canına tak etmiş ve kendine uygun birisini aradığını falan söyledi.

Yaşanmış Seks Hikayesi

Aradığı kişinin özelliklerini sorduğumda ise aynı tecavüz sexs hikayelerindeki gibi kişilerden bahsettiğini gördüm. Konuyu biraz daha açtığında ise tam olarak benim gibi birisini arzuladığını ve benim gibi birisiyle gerçekten güzel bir yatak macerası içine girmek istediğini söyledi. Ancak ben bu durumda biraz utanmıştım. Çünkü onun bu denli açık sözlü olmasını beklemiyordum. Bu arada alkolleri içmeye devam ediyorduk. Tutturdu enişte tekila içelim ben bayadır içmiyorum ve tekila içmeyi çok özledim dedi. Ben de tamam olur dedim ve garsondan tekila getirmesini söyledik. Birer tekila içtik arkasından ikincileri içtik ve üçüncüleri sipariş ettik. Burcu çok hızlı gitmiyor muyuz diye sorduğumda ise enişte biraz sal boş ver işte ablam da yok güzel güzel içelim dedim. Çünkü ablası benim içmeme gerçekten kızıyordu.

Baldızın Meğerse Gözü Bendeymiş

Tecavüz Seks Hikayesi

Ondan sonra kafalarımız güzel olduktan sonra enişte size geçelim mi benim kafam güzel oldu dedi. Bizim eve geçerken ikişer bira daha aldık ve evde de içmeye devam edecektik. Ben de içimde kötü bir niyet olmadan olur geçelim dedim. Haliyle ablası da benden kıskanmıyor ya Burcu’yu problem olmaz diye düşündüm. Taksi geldi ve biz eve geçtik. Ama ikimiz de körkütük sarhoş olduğumuzdan dolayı ayakta durmaya mecalimiz bile yoktu.
Neyse ben götürdüm Burcu’yu koltuğa doğru yatırdım. Bu sırada boynumdan tutuyordu beni ve aynı anda koltuğa düşüverdik. Gözleri açıldı bir an ve direk dudaklarıma yapışıp boynumu sıktırmaya başladı. Artık olay tecavüz seks hikaye kendiliğinden gelişti ve bir anda soyunduğumuzu hatırlıyorum. Burcunun altında etek vardı. Külotlu çorabını sıyırdım ve bacaklarının arasından amını yalamaya başladım. İyice zevkten kudurdu ve çılgına döndü. Elleriyle saçlarımı tutmuş ve başımı direk oraya dayıyordu. Biraz sulandırdıktan sonra geri çekildim ve yavaşça içine doğru girmeye başladım. Oh enişte hayvansın diye bir ses geldi. Sanırım benim kalın penisimden aşırı şekilde zevk almıştı. Onun zevk alışı benim de hoşuma gitti ve bu zevkli anlara dahil olduğum için çok şanslıydım. Sarhoş olduğum için hiçbir şey hatırlamadığımı eşime söyledim ve konu kapandı gitti.